فیلم فارسی آموزش mysql

مدرس

علی حسین شهابی

دسته بندی

فیلم های آموزشی
فیلم فارسی آموزش mysql
تکمیل شده

سلام خدمت همه دوستان گلم

این سری میریم سراغ آموزش کامل mysql به زبان فارسی..زحمت این آموزش رو جناب  امیر حسن عظیمی کشیدن..امیدواریم هر روز آموزش های جدیدی ازشون ببینیم.

حتما نظرتون رو درباره این آموزش در همین پست قرار بدین.

بانک اطلاعاتی MYSQL بزرگترین سیستم بانکهای اطلاعاتی است که از سال 1995 توانسته تقریبا 100% سرور هایی که از OS های کد باز (لینوکس و یونیکس) را به تصرف خود دار اورد در طی فعالیت چندین ساله این شرکت همیشه از امنیت این سیستم مثال زده ایم و به جز چند حفره جزئی سر ریزی و …

اپن‌سورس بودن ‌‌MySQL باعث شده‌است بسياري از شركت‌ها بتوانند براي هرچه آسان‌تر كردن و پيشرفته‌تر نمودن ابزارها و محيط‌هاي گرافيكي مبتني بر MySQL وارد كار شوند و به سرعت كمبود واسط كاربرهاي ويژه مديريت در‌‌MySQL را جبران نمايند. يكي از معتبرترين واسط‌هاي كاربرهاي گرافيكي در زمينه مديريت، برنامه Query Browser است كه شركت‌‌MySQL آن‌را ساخته و رسمي‌ترين برنامه‌ مديريت در MySQL است.

ویژگی و مزیت اصلی MySQL دوتا است : چابکی و راندمان بالا و دوم امکان نصب و اجرا روی پلاتفرم های Open Source . توجه کنید که این چابکی و راندمان در پروژه های کوچک و متوسط جواب میدهد و در پروژه های بزرگ به دلیل عدم بهره گیری از T-SQL نتیجه مطلوب را نمی شود گرفت.

 

مدت: 3:09:03

به روز رسانی: 1395/8/22

قیمت:

برای دانلود حتما لاگین نمایید

کلیه حقوق مادی و معنوی , متعلق به سایت (Alihossein.ir)می باشد ,انتشار مطالب بدون ذکر منبع از نظر اخلاقی و شرعی صحیح نمی باشد.