تماس با ما

سلام خدمت شما دوستان

سایت Alihossein.ir شهریور 1393 استارت خورد . در ابتدا فقط توسط خودم آپدیت می گردید و صرفا در حد یک بلاگ بود که مطالب مهم و قابل توجه (ازنظر خودم) را داخل اش قرار می دادم . بعد از چند وقت دیدم این مطالب برای بقیه هم قابل توجه هست و بازخوردهایی رو گرفتن از دیگران ... و این شد که کمی جدی تر وقت گذاشتم و مطالب را آپدیت کردم و در نهایت در آذر سال 1395 هم قالب و هم هسته ای سایت را اختصاصی کردم . مرسی از همه دوستانی که با نظرها و نقدهاشون من را راهنمایی کردن و مرسی از کسایی که در ایجاد مطالب برای سایت همیشه کمک حال من بودن .

hi Guys I'm Alihossein shahabi a witty software developer.all my focus is on back-end technology..I'm Interested in PHP , Javascript and Linux. I love learning in fact it is my only skill and ability. Whenever i can i share educational subjects in my individual site (www.alihossein.ir) because i do like to share my knowledge .moreover i love to teach programming

تلگرام :

0937-786-92-83

موبایل :

0912-478-30-45

ایمیل :

info@alihossein.ir

کلیه حقوق مادی و معنوی , متعلق به سایت (Alihossein.ir)می باشد ,انتشار مطالب بدون ذکر منبع از نظر اخلاقی و شرعی صحیح نمی باشد.